See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: I/4 Volyně – Zlešice, přeložka – vizualizace, DUSP/IČ/MČ, TP bez BIM
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění zpracování technického řešení dokumentace pro společné povolení (DUSP) vč. inženýrské činnosti (IČ) (vč. zavedení a zapracování do systému PPS), dále zajištění povolení záměru, zpracování vizualizace stavby, technickou pomoc (TP), majetkoprávní vypořádání (vč. zavedení a zapracování do systému MPV) bez BIM prostředí na akci I/4 Volyně – Zlešice, přeložka. Dokumentace bude zpracována v souladu se Zákonem č. 283/2021 Sb., stavební zákon účinný od 1. 1. 2024.
Interne Kennung: 05PT-002697
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001