See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zdravotní vyšetření pokusných zvířat pro chovy laboratorních zvířat Ústavu molekulární genetiky AV ČR, v.v.i. pro roky 2026 - 2028
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody, která upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejichž předmětem bude zdravotní vyšetření laboratorních myší, laboratorních potkanů a stěrů/vzorků z prostředí v rozsahu uvedeném v tabulce níže v tomto článku ZD a návrhu rámcové dohody, která tvoří přílohu č. 2 této zadávací dokumentace, a blíže specifikovaném v příloze č. 7 této zadávací dokumentace. Součástí předmětu plnění a tedy i ceny za jednotlivá vyšetření musí být: dodání materiálů na odběr vzorků, balení zvířat nebo vzorků včetně jejich přepravy a konzultace výsledků vyšetření. Nabídka musí obsahovat nabídkovou cenu za uvedené testovací profily zdravotních vyšetření s požadovanou metodou analýzy jednotlivých vzorků dle přílohy nebo případně citlivější metodou. V rámci zadávacího řízení má dojít k uzavření rámcové dohody – na dobu určitou dvou let (24 měsíců) nebo do okamžiku vyčerpání celkové maximální ceny za předmět plnění, která odpovídá předpokládané hodnotě této veřejné zakázky, podle toho, která rozhodná událost nastane dříve.
Interne Kennung: VZ 26/103 ÚMG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85200000 Dienstleistungen des Veterinärwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podmínky pro vyhrazené změny závazku ze smlouvy jsou v podrobnostech upraveny v rámcové dohodě (příloha č. 2 ZD).