See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup oprogramowania do obróbki grafiki, foto i wideo oraz emisja spotu reklamowego – kampania outdoorowa”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania do obróbki grafiki, foto i wideo oraz emisja spotu reklamowego – kampania outdoorowa 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część nr 1: Zakup oprogramowania do obróbki grafiki, foto i wideo Część nr 2: Emisja spotu reklamowego – kampania outdoorowa
Vorherige Bekanntmachung: 868372-2025
Interne Kennung: AIB.261.2.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Zakup oprogramowania do obróbki grafiki, foto i wideo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania do obróbki grafiki, foto i wideo. 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Zadanie realizowane jest w ramach projektu „www.muzeach 2.0” Umowa nr FERC.02.03-IP.01-0004/25-00, w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Emisja spotu reklamowego – kampania outdoorowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest emisja spotu reklamowego – kampania outdoorowa. 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Zadanie realizowane jest w ramach projektu „www.muzeach 2.0” Umowa nr FERC.02.03-IP.01-0004/25-00, w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste, 79341400 Werbekampagnen