2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa żywności do 14 Oddziałów Żłobka Miejskiego w Katowicach w drugim półroczu 2025 r."
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności do 14 Oddziałów Żłobka Miejskiego na terenie miasta Katowice, tj. 1) Oddział przy ul. Ligonia 43, 2) Oddział przy ul. Szeptyckiego 1, 3) Oddział przy ul. Ordona 3a, 4) Oddział przy ul. Bytomska 8a, 5) Oddział przy ul. Tysiąclecia 45, 6) Oddział przy ul. Uniwersytecka 15, 7) Oddział przy ul. Grzegorzka 2 8) Oddział przy ul. Zadole 24 a, 9) Oddział przy ul. Marcinkowskiego 13 10) Oddział przy ul. Wojciecha 23A 11) Oddział przy ul. Ciesielska 1 12) Oddział przy ul. Boya Żeleńskiego 30 13) Oddział przy ul. Krzywoustego 9 14) Oddział przy ul. Stanisława Kossutha 7B Częstotliwość dostaw: Dostawa zamówień będzie realizowana sukcesywnie według faktycznych potrzeb każdego Oddziału Żłobka na podstawie tzw. zamówień złożonych przez przedstawiciela Zamawiającego z dwudniowym wyprzedzeniem do godziny 12:00. Zamawiający przewiduje możliwość składania zamówień pilnych, w szczególnych przypadkach wynikających z potrzeb Zamawiającego, które Wykonawca zobowiązuje się wykonać w danym dniu roboczym. Czas oczekiwania do max 2 godzin od momentu telefonicznego lub ( mejlowego) zgłoszenia zamówienia. HARMONOGRAM DOSTAW ŻYWNOŚCI DO ODDZIAŁÓW ŻŁOBKA MIEJSKIEGO W KATOWICACH ZADANIE I – PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK 6.00 - 7.30 ZADANIE II – WTOREK, CZWARTEK 6.00 – 10.00 ZADANIE III – PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK 6.00 – 10:00 ZADANIE IV – PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK 6.00 – 8.30 ZADANIE V – ŚRODA 6.00 – 10.00 ZADANIE VI – PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK 6.00 – 7.30 ZADANIE VII- WTOREK, PIĄTEK 6.00 – 7.30 ZADANIE VIII- WTOREK, PIĄTEK 6.00 – 7.30 ZADANIE NR IX- ZGODNIE Z USTALENIAMI W III KWARTALE 2025 r. Ilości i opis dokonywanych zakupów zawarto w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 605587-2024
Interne Kennung: ZP.26.4.2025.MR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 Dostawa warzyw i owoców świeżych
Beschreibung: Dostawa warzyw i owoców świeżych dla Żłobka Miejskiego na terenie miasta Katowice, tj. 1) Oddział przy ul. Ligonia 43, 2) Oddział przy ul. Szeptyckiego 1, 3) Oddział przy ul. Ordona 3a, 4) Oddział przy ul. Bytomska 8a, 5) Oddział przy ul. Tysiąclecia 45, 6) Oddział przy ul. Uniwersytecka 15, 7) Oddział przy ul. Grzegorzka 2 8) Oddział przy ul. Zadole 24 a, 9) Oddział przy ul. Marcinkowskiego 13 10) Oddział przy ul. Wojciecha 23A 11) Oddział przy ul. Ciesielska 1 12) Oddział przy ul. Boya Żeleńskiego 30 13) Oddział przy ul. Krzywoustego 9 14) Oddział przy ul. Stanisława Kossutha 7B Przedmiot zamówienia (ilości dokonywanych zakupów)szczegółowo określono w załączniku 4.1 do SWZ HARMONOGRAM DOSTAW ŻYWNOŚCI DO ODDZIAŁÓW ŻŁOBKA MIEJSKIEGO W KATOWICACH ZADANIE I – PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK 6.00 - 7.30
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15332400 Obstkonserven, 15332290 Konfitüren, 15332270 Fruchtmuse, 15332100 Verarbeitetes Obst, 15331000 Verarbeitetes Gemüse, 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse, 15331425 Tomatenmark/Paradeisermark, 15331140 Blatt- und Kohlgemüse, 15331130 Bohnen, Erbsen, Paprika, Tomaten/Paradeiser und anderes Gemüse, 15331110 Verarbeitetes Wurzelgemüse, 15321000 Fruchtsäfte, 03222100 Tropenfrüchte und -nüsse
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 Dostawa warzyw i owoców mrożonych
Beschreibung: Dostawa warzyw i owoców mrożonych dla Żłobka Miejskiego na terenie miasta Katowice, tj. 1) Oddział przy ul. Ligonia 43, 2) Oddział przy ul. Szeptyckiego 1, 3) Oddział przy ul. Ordona 3a, 4) Oddział przy ul. Bytomska 8a, 5) Oddział przy ul. Tysiąclecia 45, 6) Oddział przy ul. Uniwersytecka 15, 7) Oddział przy ul. Grzegorzka 2 8) Oddział przy ul. Zadole 24 a, 9) Oddział przy ul. Marcinkowskiego 13 10) Oddział przy ul. Wojciecha 23A 11) Oddział przy ul. Ciesielska 1 12) Oddział przy ul. Boya Żeleńskiego 30 13) Oddział przy ul. Krzywoustego 9 14) Oddział przy ul. Stanisława Kossutha 7B Przedmiot zamówienia (ilości dokonywanych zakupów) szczegółowo określono w załączniku 4.2 do SWZ HARMONOGRAM DOSTAW ŻYWNOŚCI DO ODDZIAŁÓW ŻŁOBKA MIEJSKIEGO W KATOWICACH ZADANIE II – WTOREK, CZWARTEK 6.00 – 10.00
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 Dostawa mięsa i produktów mięsnych
Beschreibung: Dostawa mięsa i produktów mięsnych dla Żłobka Miejskiego na terenie miasta Katowice, tj. 1) Oddział przy ul. Ligonia 43, 2) Oddział przy ul. Szeptyckiego 1, 3) Oddział przy ul. Ordona 3a, 4) Oddział przy ul. Bytomska 8a, 5) Oddział przy ul. Tysiąclecia 45, 6) Oddział przy ul. Uniwersytecka 15, 7) Oddział przy ul. Grzegorzka 2 8) Oddział przy ul. Zadole 24 a, 9) Oddział przy ul. Marcinkowskiego 13 10) Oddział przy ul. Wojciecha 23A 11) Oddział przy ul. Ciesielska 1 12) Oddział przy ul. Boya Żeleńskiego 30 13) Oddział przy ul. Krzywoustego 9 14) Oddział przy ul. Stanisława Kossutha 7B Przedmiot zamówienia (ilości dokonywanych zakupów) szczegółowo określono w załączniku 4.3 do SWZ HARMONOGRAM DOSTAW ŻYWNOŚCI DO ODDZIAŁÓW ŻŁOBKA MIEJSKIEGO W KATOWICACH ZADANIE III – PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK 6.00 – 10:00
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15110000 Fleisch, 15113000 Schweinefleisch, 15112000 Geflügel, 15131130 Würste, 15131135 Geflügelwürste
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 Dostawa artykułów nabiałowych
Beschreibung: Dostawa artykułów nabiałowych dla Żłobka Miejskiego na terenie miasta Katowice, tj. 1) Oddział przy ul. Ligonia 43, 2) Oddział przy ul. Szeptyckiego 1, 3) Oddział przy ul. Ordona 3a, 4) Oddział przy ul. Bytomska 8a, 5) Oddział przy ul. Tysiąclecia 45, 6) Oddział przy ul. Uniwersytecka 15, 7) Oddział przy ul. Grzegorzka 2 8) Oddział przy ul. Zadole 24 a, 9) Oddział przy ul. Marcinkowskiego 13 10) Oddział przy ul. Wojciecha 23A 11) Oddział przy ul. Ciesielska 1 12) Oddział przy ul. Boya Żeleńskiego 30 13) Oddział przy ul. Krzywoustego 9 14) Oddział przy ul. Stanisława Kossutha 7B Przedmiot zamówienia (ilości dokonywanych zakupów) szczegółowo określono w załączniku 4.4 do SWZ HARMONOGRAM DOSTAW ŻYWNOŚCI DO ODDZIAŁÓW ŻŁOBKA MIEJSKIEGO W KATOWICACH ZADANIE IV – PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK 6.00 – 8.30
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse, 03142500 Eier, 15551300 Joghurt, 15530000 Butter, 15511100 Pasteurisierte Milch, 15540000 Käse, 15542100 Hüttenkäse
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 Dostawa różnych artykułów spożywczych
Beschreibung: Dostawa różnych artykułów spożywczych dla Żłobka Miejskiego na terenie miasta Katowice, tj. 1) Oddział przy ul. Ligonia 43, 2) Oddział przy ul. Szeptyckiego 1, 3) Oddział przy ul. Ordona 3a, 4) Oddział przy ul. Bytomska 8a, 5) Oddział przy ul. Tysiąclecia 45, 6) Oddział przy ul. Uniwersytecka 15, 7) Oddział przy ul. Grzegorzka 2 8) Oddział przy ul. Zadole 24 a, 9) Oddział przy ul. Marcinkowskiego 13 10) Oddział przy ul. Wojciecha 23A 11) Oddział przy ul. Ciesielska 1 12) Oddział przy ul. Boya Żeleńskiego 30 13) Oddział przy ul. Krzywoustego 9 14) Oddział przy ul. Stanisława Kossutha 7B Przedmiot zamówienia (ilości dokonywanych zakupów) szczegółowo określono w załączniku 4.5 do SWZ HARMONOGRAM DOSTAW ŻYWNOŚCI DO ODDZIAŁÓW ŻŁOBKA MIEJSKIEGO W KATOWICACH ZADANIE V – ŚRODA 6.00 – 10.00
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15899000 Backpulver, 15898000 Hefe, 15880000 Besondere Nahrungsmittel, 15870000 Würzmittel, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15850000 Teigwaren, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse, 15831600 Honig, 15820000 Zwieback und Kekse; haltbares Gebäck und Kuchen, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 Dostawa pieczywa
Beschreibung: Dostawa pieczywa dla Żłobka Miejskiego na terenie miasta Katowice, tj. 1) Oddział przy ul. Ligonia 43, 2) Oddział przy ul. Szeptyckiego 1, 3) Oddział przy ul. Ordona 3a, 4) Oddział przy ul. Bytomska 8a, 5) Oddział przy ul. Tysiąclecia 45, 6) Oddział przy ul. Uniwersytecka 15, 7) Oddział przy ul. Grzegorzka 2 8) Oddział przy ul. Zadole 24 a, 9) Oddział przy ul. Marcinkowskiego 13 10) Oddział przy ul. Wojciecha 23A 11) Oddział przy ul. Ciesielska 1 12) Oddział przy ul. Boya Żeleńskiego 30 13) Oddział przy ul. Krzywoustego 9 14) Oddział przy ul. Stanisława Kossutha 7B Przedmiot zamówienia (ilości dokonywanych zakupów) szczegółowo określono w załączniku 4.6 do SWZ HARMONOGRAM DOSTAW ŻYWNOŚCI DO ODDZIAŁÓW ŻŁOBKA MIEJSKIEGO W KATOWICACH ZADANIE VI – PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK 6.00 – 7.30
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren, 15811100 Brot, 15811400 Fladen, 15893000 Trockenerzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 Dostawa świeżych filetów rybnych
Beschreibung: Dostawa świeżych filetów rybnych dla Żłobka Miejskiego na terenie miasta Katowice, tj. 1) Oddział przy ul. Ligonia 43, 2) Oddział przy ul. Szeptyckiego 1, 3) Oddział przy ul. Ordona 3a, 4) Oddział przy ul. Bytomska 8a, 5) Oddział przy ul. Tysiąclecia 45, 6) Oddział przy ul. Uniwersytecka 15, 7) Oddział przy ul. Grzegorzka 2 8) Oddział przy ul. Zadole 24 a, 9) Oddział przy ul. Marcinkowskiego 13 10) Oddział przy ul. Wojciecha 23A 11) Oddział przy ul. Ciesielska 1 12) Oddział przy ul. Boya Żeleńskiego 30 13) Oddział przy ul. Krzywoustego 9 14) Oddział przy ul. Stanisława Kossutha 7B Przedmiot zamówienia (ilości dokonywanych zakupów) szczegółowo określono w załączniku 4.7 do SWZ HARMONOGRAM DOSTAW ŻYWNOŚCI DO ODDZIAŁÓW ŻŁOBKA MIEJSKIEGO W KATOWICACH ZADANIE VII- WTOREK, PIĄTEK 6.00 – 7.30
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15211100 Frische Fischfilets
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 Dostawa mrożonych filetów rybnych
Beschreibung: Dostawa różnych artykułów spożywczych dla Żłobka Miejskiego na terenie miasta Katowice, tj. 1) Oddział przy ul. Ligonia 43, 2) Oddział przy ul. Szeptyckiego 1, 3) Oddział przy ul. Ordona 3a, 4) Oddział przy ul. Bytomska 8a, 5) Oddział przy ul. Tysiąclecia 45, 6) Oddział przy ul. Uniwersytecka 15, 7) Oddział przy ul. Grzegorzka 2 8) Oddział przy ul. Zadole 24 a, 9) Oddział przy ul. Marcinkowskiego 13 10) Oddział przy ul. Wojciecha 23A 11) Oddział przy ul. Ciesielska 1 12) Oddział przy ul. Boya Żeleńskiego 30 13) Oddział przy ul. Krzywoustego 9 14) Oddział przy ul. Stanisława Kossutha 7B Przedmiot zamówienia (ilości dokonywanych zakupów) szczegółowo określono w załączniku 4.8 do SWZ HARMONOGRAM DOSTAW ŻYWNOŚCI DO ODDZIAŁÓW ŻŁOBKA MIEJSKIEGO W KATOWICACH ZADANIE VIII- WTOREK, PIĄTEK 6.00 – 7.30
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 Dostawa wody mineralnej dla pracowników
Beschreibung: Dostawa wody mineralnej dla pracowników Żłobka Miejskiego na terenie miasta Katowice, tj. 1) Oddział przy ul. Ligonia 43, 2) Oddział przy ul. Szeptyckiego 1, 3) Oddział przy ul. Ordona 3a, 4) Oddział przy ul. Bytomska 8a, 5) Oddział przy ul. Tysiąclecia 45, 6) Oddział przy ul. Uniwersytecka 15, 7) Oddział przy ul. Grzegorzka 2 8) Oddział przy ul. Zadole 24 a, 9) Oddział przy ul. Marcinkowskiego 13 10) Oddział przy ul. Wojciecha 23A 11) Oddział przy ul. Ciesielska 1 12) Oddział przy ul. Boya Żeleńskiego 30 13) Oddział przy ul. Krzywoustego 9 14) Oddział przy ul. Kossutha 7B 15) Administracja Żłobka Miejskiego w Katowicach przy ul. Sokolskiej 26 w zakresie zadania nr 9 Przedmiot zamówienia szczegółowo (ilości dokonywanych zakupów) określono w załączniku 4.9 do SWZ HARMONOGRAM DOSTAW ŻYWNOŚCI DO ODDZIAŁÓW ŻŁOBKA MIEJSKIEGO W KATOWICACH ZADANIE NR IX- ZGODNIE Z USTALENIAMI W II PÓŁROCZU 2025 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser