277323-2025 - Ergebnis
Niederlande – Informations- und Werbeerzeugnisse – Europese aanbesteding voor permanente Signing met maximaal hergebruik bestaande middelen binnen- en buitenreclame en bewegwijzering.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor permanente Signing met maximaal hergebruik bestaande middelen binnen- en buitenreclame en bewegwijzering.
Beschreibung: Deze aanbestedingsprocedure heeft betrekking op de Europese aanbesteding voor het contracteren van twee leveranciers voor permanente Signing met maximaal hergebruik van bestaande middelen. De verwachte omvang van de opdracht inclusief inventarisatie en vormgeving ten behoeve van permanente Signing, bedraagt voor de rebranding circa € 550.000,- exclusief 21% BTW en daarna jaarlijks circa € 40.000,- .
Interne Kennung: AER25SIG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22459100 Werbekleber und -streifen, 44423400 Schilder und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Europese aanbesteding voor permanente Signing met maximaal hergebruik bestaande middelen binnen- en buitenreclame en bewegwijzering
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze aanbesteding kan leiden tot een raamovereenkomst per opdrachtnemer van maximaal 72 maanden. Er wordt een initiële looptijd van 24 maanden aangegaan met tweemaal een optionele verlenging van 24 maanden.