See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kunsttransport Zadkine
Beschreibung: Het voorzien van verpakking, verpakken en transporteren van de bruiklenen voor de tentoonstelling Ossip Zadkine, die zal plaatsvinden in KMSKA van 31 oktober 2026 tot en met 18 april 2027. De heentransporten worden uitgevoerd van 28 september - 22 oktober 2026, dit vanaf de bruikleengever naar het KMSKA (fase 1). Na afloop van de tentoonstelling zal het terugtransport van de kunstwerken vanuit het KMSKA naar de bruikleengever plaatsvinden van 19 april – 7 mei 2027 (fase 2).
Interne Kennung: KMSKA_26_08
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KMSKA_26_08 - 1
Interne Kennung: 1