See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organiseren voor- en naschoolse kinderopvang in het kader van het BOA-decreet
Beschreibung: De organisatie van de voor- en naschoolse kinderopvang, woensdagnamiddag en schoolvrije dagen voor een periode van 4 jaar (1/9/2027 – 31/8/2031) en verlengbaar met nog een periode van 4 jaar. Een samenwerking met de gemeentelijke speelpleinwerking is mogelijk, om contracturen te laten doorlopen in de schoolvakanties. Plaats van dienstverlening: alle basisscholen in Asse
Interne Kennung: PPP079-2275/6061/2025/126
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80410000 Verschiedene Unterrichts- und Ausbildungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/126_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen, 75200000 Kommunale Dienstleistungen, 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen, 85312100 Betreuung in Tagesstätten