2. Verfahren
Verfahren
Titel: Algemeen groenonderhoud 2026-2030
Beschreibung: Deze 2 groenploegen van het maatwerkbedrijf komen van 1 april tot eind september naar Zonhoven met het nodige materiaal en vakkennis. 1 begeleider met 3 à 4 maatwerkers krijgen dagelijks opdrachten in het groenonderhoud van de teamleader groen van gemeente Zonhoven, ze voeren deze uit en bezorgen dagelijks op het einde van de dag een werkbon met alle uitgevoerde opdrachten. Het kan derhalve gaan om aanplanten van bosgoed, onderhoud van houtkanten, onkruidbeheersing, algemeen groenonderhoud, onderhoud begraafplaatsen en plantsoenen, scheren van hagen, snoeien van bomen, opruimen van zwerfvuil, natuur technische aanleg werken…
Interne Kennung: PPP0B9-688/6035/2026-688-groendonderhoud
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-688-groendonderhoud_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77312000 Unkrautjäten, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht, 77312100 Unkrautvernichtung, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231300 Forstverwaltung, 77315000 Saatarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77341000 Baumschnitt, 77342000 Heckenschnitt