2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky komunikačních zařízení EMS
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy na dodávky HW komunikačních zařízení EMS Wifi ve variantách EMS 1, EMS 2 a EMS 3 včetně dokumentace, a dále poskytování služeb zahrnujících zajištění SLA parametrů, maintenance, provoz a řešení incidentů, školení, aktualizace dokumentace, rozvoj zařízení, servisní podporu, řešení reklamací zařízení EMS, zajištění procesu zasílání EMS zařízení zákazníkům a vypracování exit plánu.
Interne Kennung: 7500046078
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32573000 Kommunikationssteuerungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu určitou 60 měsíců ode dne její účinnosti s tím, že pokud kupující neoznámí písemně prodávajícímu do 3 měsíců před ukončením rámcové dohody, že trvá na ukončení rámcové dohody, rámcová dohoda se automaticky prodlužuje o další 2 roky, následně je možné tímto způsobem prodloužit tuto rámcovou dohodu o další 1 rok. Uvedeným způsobem může být tato rámcová dohoda prodloužena max. na dobu platnosti rámcové dohody 96 měsíců.