See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup Systemu Zarządzania badaniami klinicznymi w dziale badań klinicznych wraz z Systemem elektronicznej opieki i dostępu do danych medycznych pacjenta w ośrodku badań wczesnych faz, oddziałów realizujących hospitalizację pacjentów w badaniach klinicznych, sprzętu do obsługi systemów oraz Modułu Informacyjnego dla Pacjentów, zgodnie z projektem KPOD.07.07-IW.07-0319/24
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Zakup Systemu Zarządzania badaniami klinicznymi w dziale badań klinicznych wraz z Systemem elektronicznej opieki i dostępu do danych medycznych pacjenta w ośrodku badań wczesnych faz, oddziałów realizujących hospitalizację pacjentów w badaniach klinicznych, sprzętu do obsługi systemów oraz Modułu Informacyjnego dla Pacjentów, zgodnie z projektem Doskonalenie i zwiększenie potencjału naukowo- badawczego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych przy Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, w celu kompleksowego świadczenia usług w obszarze badań klinicznych. zwanych dalej „towarem” zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1.a , zgodnie z załącznikiem 1.a.1 – Opisem Systemu zarządzania badaniami klinicznymi oraz załącznikiem 1.a.2 – Instrukcją opracowania SOP dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Żeromskiego 113, 90-549 Łódź, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Kopcińskiego 22, 90-153 Łódź oraz Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ul. Pomorska 251, 92-213 Łódź. W Formularzu asortymentowo-cenowym, w odpowiednich kolumnach, są wskazane ilości, jakie zostaną zamówione przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Każdy z Zamawiających podpisuje odrębną umowę w sprawie udzielenia zamówienia w zakresie ilości określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym dla danego szpitala. Realizacja Inwestycji, stanowiącej przedmiot postępowania jest współfinansowana z dotacji celowej z w ramach projektu Doskonalenie i zwiększenie potencjału naukowo – badawczego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych przy Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, w celu kompleksowego świadczenia usług w obszarze badań klinicznych zgodnie z projektem Doskonalenie i zwiększenie potencjału naukowo- badawczego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych przy Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, w celu kompleksowego świadczenia usług w obszarze badań klinicznych – CWBK 2 KPOD. 07.07.- IW.07-0319/24 finansowane ze środków Krajowego Planu odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponentu D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, Inwestycji D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu.
Vorherige Bekanntmachung: 747537-2025
Interne Kennung: 122/PN/ZP/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Zakup Systemu Zarządzania badaniami klinicznymi w dziale badań klinicznych wraz z Systemem elektronicznej opieki i dostępu do danych medycznych pacjenta w ośrodku badań wczesnych faz, oddziałów realizujących hospitalizację pacjentów w badaniach klinicznych, sprzętu do obsługi systemów oraz Modułu Informacyjnego dla Pacjentów, zgodnie z projektem Doskonalenie i zwiększenie potencjału naukowo- badawczego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych przy Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, w celu kompleksowego świadczenia usług w obszarze badań klinicznych. zwanych dalej „towarem” zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, zgodnie z załącznikiem 1.a. – System zarządzania badaniami klinicznymi w dziale badań klinicznych, zgodnie z załącznikiem 1a1 - Szczegółowym opisem Systemu i funkcjonalności oraz załącznikiem 1.a.2 – Instrukcją opracowania SOP dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Żeromskiego 113, 90-549 Łódź, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Kopcińskiego 22, 90-153 Łódź oraz Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ul. Pomorska 251, 92-213 Łódź. W Formularzu asortymentowo-cenowym, w odpowiednich kolumnach, są wskazane ilości, jakie zostaną zamówione przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Każdy z Zamawiających podpisuje odrębną umowę w sprawie udzielenia zamówienia w zakresie ilości określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym dla danego szpitala. Realizacja Inwestycji, stanowiącej przedmiot postępowania jest współfinansowana z dotacji celowej z w ramach projektu Doskonalenie i zwiększenie potencjału naukowo – badawczego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych przy Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, w celu kompleksowego świadczenia usług w obszarze badań klinicznych zgodnie z projektem Doskonalenie i zwiększenie potencjału naukowo- badawczego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych przy Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, w celu kompleksowego świadczenia usług w obszarze badań klinicznych – CWBK 2 KPOD. 07.07.- IW.07-0319/24 finansowane ze środków Krajowego Planu odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponentu D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, Inwestycji D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu.
Interne Kennung: Część 1