2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implementatie, hosting, onderhoud en support van een rittenregistratiesysteem inclusief reservatieplatform voor dienstvoertuigen
Beschreibung: De Stad Oostende wenst gebruik te maken van een rittenregistratiesysteem, inclusief reservatieplatform voor het wagenpark van de Stad. Het doel is om door middel van deze software een beter zicht te krijgen op de bewegingen van het wagenpark teneinde een optimale samenstelling en verdeling van het wagenpark mogelijk te maken. Voor het deel van het wagenpark dat onderdeel uitmaakt van de “pool” dient er de mogelijkheid te zijn om op een vlotte, gebruiksvriendelijke en overzichtelijke manier reservaties aan te maken door alle collega’s. Looptijd De looptijd van deze opdracht wordt voorzien met een basisopdracht van vier jaar, met daarna automatisch 2-jaarlijkse stilzwijgende verlengingen voor onbepaalde duur met telkens een opzegmogelijkheid van 6 maanden voor de aanbesteder en 18 maanden voor de opdrachtnemer. Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne Kennung: PPP03T-8038/6257/4400.D.032
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 4400.D.032_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 50111100 Fuhrparkverwaltung, 50111110 Unterstützungsdienste für Fahrzeugparks, 51611100 Hardwareinstallation