See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DPS Bystrc
Beschreibung: s pečovatelskou službou (dále také „DPS“) a byty zvláštního určení. Objekt má pět nadzemních a jedno podzemní podlaží. Jedná se o novostavbu veřejné vybavenosti s byty zvláštního určení určenými pro specifickou část obyvatelstva, a to pro soběstačné občany nad 60 let. Se stálým dohledem není uvažováno. Nájemníci si dle svých potřeb mohou na vlastní náklady sjednat návštěvy terénní pečovatelské služby. Nicméně v 1.NP je samostatný 24hodinový provoz odlehčovací služby, kterou zajišťuje Centrum sociálních služeb. Stavba je rozvržena následovně: - 1.PP je určeno pro parkování (v rozsahu 34 parkovacích míst) a technické zázemí objektu; - v 1.NP jsou řešeny prostory pro odlehčovací službu (dále jen „OS“) s 13 pokoji (ve správě Centra sociálních služeb, p. o.) a společenský sál – klubovna (o ploše 98,6 m2). Na prostory OS navazují uzavřené venkovní plochy pro využití klienty OS. - v 2.NP – 5.NP vznikne celkem 67 bytů pro seniory (z toho bude 1+kk - 32 bytů + 3 pro imobilní a 2+kk - 25 bytů +7 pro imobilní) a ve 2.NP společenská místnost. V domě se předpokládá cca 120 osob. - na střeše 5.NP bude provedena příprava pro instalaci fotovoltaických panelů. - ve 3.NP, 4.NP a 5.NP jsou navrženy střešní pobytové terasy. Ve venkovním prostoru za objektem je uzavřená zahrada s altánem. Součástí stavby budou také objekty přípojek inženýrských sítí vč. horkovodu, zpevněných ploch vč. 35 venkovních parkovacích míst, retenčních nádrží dešťových vod, přeložka vodovodu, posílení (přeložka) dešťové kanalizace DN 400, opěrné zdi, altán, přístřešek na odpad, venkovní úpravy a oplocení. Bližší podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: DPS Bystrc
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215213 Bau von Pflegeheimen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001