2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zámecká obora Holešov
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace projektu komplexní obnovy části zámeckého parku a navazující zámecké obory v Holešově, a to v rozsahu stanoveném projektovou dokumentací pro provádění stavby (DPS). Řešené území tvoří areál zámeckého parku a zámecké obory v katastrálním území Holešov a Dobrotice, o celkové výměře cca 20,89 ha. Jedná se o nemovitou kulturní památku zapsanou v Ústředním seznamu kulturních památek České republiky. Součástí předmětu plnění je zejména: • kácení dřevin včetně postupného a směrového kácení v obtížných podmínkách, • arboristické ošetření stávajících stromů (zdravotní, bezpečnostní a redukční řezy, instalace vazeb), • výsadba stromů, keřů a živých plotů včetně ochranných opatření proti okusu a poškození, • zřízení ochranných konstrukcí a stabilizačních prvků výsadeb, • provedení všech prací v souladu s příslušnými normami ČSN a standardy SPPK, • zajištění následné péče o výsadby po dobu 3 let od jejich realizace. Dodavatel je povinen provádět práce s ohledem na památkovou ochranu území, biologickou hodnotu lokality a sezónní omezení (zejména období hnízdění ptactva). Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je následná tříletá péče.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Holešov - zeleň