2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aannemer De Schilp (Bouwteam & Realisatie)
Beschreibung: Opdrachtgever heeft als doel om één opdrachtnemer te contracteren die, in samenwerking met het bouwteam, het definitieve ontwerp (DO+) verder uitwerkt naar een uitvoeringsgereed ontwerp (UO). De eerste fase betreft de bouwteamfase. Daarop volgt de realisatiefase, die door dezelfde opdrachtnemer kan worden uitgevoerd. Opdrachtgever kan hiertoe overgaan, als de bouwteamfase succesvol is afgerond.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000