277548-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do wysokości 5.000.000,00 PLN na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów oraz wykup obligacji.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do wysokości 5.000.000,00 PLN na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów oraz wykup obligacji.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do wysokości 5.000.000,00 PLN na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów oraz wykup obligacji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ i Załącznik Nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: FN.272.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego do wysokości 5.000.000,00 PLN na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów oraz wykup obligacji.