2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schilderwerken
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van het binnen- en buitenschilderwerk inclusief lichte renovatie op de locaties van opdrachtgever. Onder schilderwerk wordt verstaan: alle schilderwerkzaamheden aan alle panden van opdrachtgever. Buiten de scope van de opdracht vallen: Schilderwerken die onderdeel zijn van een grote renovatieopdracht en/of nieuwbouw (gedeeltelijk herstellen of vernieuwen van een locatie), werkzaamheden aan daken, bouwkundig onderhoud, vloerafwerking, werktuigbouwkundige installaties en elektrotechnische installaties. Het doel van de opdracht is het op praktische en voor opdrachtgever financieel aantrekkelijke wijze laten uitvoeren van het binnen- en buitenschilderwerk waarbij de continuïteit en kwaliteit geborgd wordt. Meer informatie vind u in de aanbestedingsleidraad. Gebaseerd op historische gegevens en toekomstige verwachtingen raamt opdrachtgever de jaarlijkse waarde op gemiddeld € 450.000,- inclusief btw per jaar. Aan bovengenoemde bedragen zijn geen rechten te ontlenen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45442100 Anstricharbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1