See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa wielofunkcyjnego obiektu sportowego w COS-OPO w Giżycku – etap I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie wielofunkcyjnego obiektu sportowego wraz z niezbędnym zagospodarowaniem terenu w COS-OPO w Giżycku – etap I. W związku z podziałem zamówienia na etapy, w ramach przedmiotowego zamówienia, realizacji podlegają elementy określone w przedmiarze załączonym do SWZ. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji technicznej stanowiącej załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: GŻ/P/15/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie wielofunkcyjnego obiektu sportowego wraz z niezbędnym zagospodarowaniem terenu w COS-OPO w Giżycku – etap I. W związku z podziałem zamówienia na etapy, w ramach przedmiotowego zamówienia, realizacji podlegają elementy określone w przedmiarze załączonym do SWZ.