277593-2026 - Ergebnis
Polen – Archivierung – Usługa archiwizacji dokumentacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa archiwizacji dokumentacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa archiwizacji dokumentacji aktowej Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, w tym przygotowanie materiałów archiwalnych do przekazania do Archiwum Akt Nowych oraz dokumentacji niearchiwalnej do brakowania lub dalszego przechowywania w archiwum zakładowym, zgodnie z zakresem czynności określonym w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), który jednocześnie stanowi załącznik Nr 4 do SWZ stanowiący jednocześnie Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung144395-2026
Interne Kennung4/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79995100 Archivierung
5. Los
LosLOT-0001