See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Lease wagenpark
Beschreibung: De aanbestedende dienst wenst voertuigen te kunnen leasen op basis van full operational lease (inclusief aanverwante verzekeringen), waarbij de looptijd van de nadere leaseovereenkomsten minimaal zestig (60) maanden bedraagt. De verwachting is dat het gemiddelde kilometrage per jaar (10.000 tot 15.000 kilometer per wagen) gelijk blijft.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111110 Unterstützungsdienste für Fahrzeugparks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0000