2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging riolering Kolenbergstraat e.o.
Beschreibung: De riolering en het asfalt in de rijbaan van de Kolenbergstraat is aan vervanging toe. Gelijktijdig is het riool in de Wytemastraat, Florastraat, Koppesstraat, Wagenaarstraat en Sint Josephpark ook aan vervanging toe. Deze opdracht betreft in eerste instantie een onderhoudsopgave in deze straten. Met alleen onderhoud (vervanging) doen we tekort aan de wensen en ambities van de gemeente om de openbare ruimte klimaatadaptief in te richten en om de openbare weg in te richten volgens de Mobiliteitsvisie. Daardoor worden de Kolenbergstraat en straten in Blokker-Oost ingericht als 30 km/u weg. De openbare ruimte in het projectgebied moet mede daarom opnieuw ontworpen worden. 1. Renovatie en/of vervanging van de riolering in de genoemde straten van ‘Blokker-oost’; 2. De wegverharding in de Kolenbergstraat veranderen van asfalt naar klinkers; 3. Klimaatadaptieve inrichting van het projectgebied.
Interne Kennung: CM00009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45432112 Verlegen von Bodenplatten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Renovatie en/of vervanging van de riolering in de genoemde straten van ‘Blokker-oost’; 2. De wegverharding in de Kolenbergstraat veranderen van asfalt naar klinkers; 3. Klimaatadaptieve inrichting van het projectgebied. 1. RAW-bestek voor de Kolenbergstraat 2. Engineersopdracht/overeenkomst voor de overige straten 3. Aannemingsovereenkomst voor de overige straten
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Herzieningsclausule: De gemeente behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst aanvullende werkzaamheden van gelijke aard en omvang tot maximaal 30% van de oorspronkelijke opdrachtwaarde (de geraamde waarde) op te dragen, mits: • deze werkzaamheden qua aard, omvang en doelstelling overeenkomen met de in de overeenkomst omschreven werkzaamheden (zoals renovatie/vervanging riolering en klimaatadaptieve inrichting in het projectgebied); • deze werkzaamheden noodzakelijk zijn voor een doelmatige uitvoering van het project; • deze werkzaamheden worden uitgevoerd onder dezelfde voorwaarden en (geïndexeerde) tarieven als de oorspronkelijke opdracht; • de aanvullende werkzaamheden niet leiden tot een wijziging van de algemene aard van de opdracht; • en uitsluitend indien hiervoor voldoende budget beschikbaar is. De aanvullende werkzaamheden worden schriftelijk vastgelegd in een aanvullende opdracht, waarin de omvang, aard en voorwaarden van de werkzaamheden worden gespecificeerd.