See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoeren van natuurbeheer door middel van begrazing met schapen en geiten in Zandig Vlaanderen
Beschreibung: Uitvoeren van natuurbeheer door middel van begrazing met schapen en geiten in Zandig Vlaanderen. De begrazing met schaapskuddes is voor het Agentschap Voor Natuur en Bos een natuurbeheermaatregel die het onderhoud en ontwikkeling van enkele kenmerkende Vlaamse landschappen en daaraan gebonden leefgemeenschappen (habitats en soorten) tot doel heeft. Algemeen wordt met de schapenbegrazing het onderhoud (behoud) van enkele voedselarme grazige habitats vooropgesteld. Meer info zie bestek en bijlagen. Het gebruik van het UEA is verplicht bij het indienen van de offerte.
Interne Kennung: ANB-TB-NTBW-2026-48
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ANB-TB-NTBW-2026-48 - 1
Interne Kennung: 1