2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda o dílo na opravy převodovek GGM 180HA/387 a GGM 180E/292
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky s názvem „Rámcová dohoda o dílo na opravy převodovek GGM 180HA/387 a GGM 180E/292“ je uzavření rámcové dohody podle § 131 ZZVZ a n. a § 169 ZZVZ, jejímž předmětem je provedení oprav převodovek 180HA/387 a GGM 180E/292, a to za podmínek stanovených touto zadávací dokumentací, zejména Přílohou č. 1 - zadávací dokumentace závazným vzorem Rámcové dohody o dílo.
Vorherige Bekanntmachung: 635538-2023
Interne Kennung: 55100/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0003