See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa azotu pozyskiwanego z powietrza atmosferycznego dla Zakładów JSW S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 61/P/24
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – dostawa azotu pozyskiwanego z powietrza atmosferycznego dla JSW S.A. KWK „Borynia- Zofiówka-Bzie” Ruch Borynia
Interne Kennung: Zadanie 1 - 61/P/24
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – dostawa azotu pozyskiwanego z powietrza atmosferycznego dla JSW S.A. KWK „Borynia-Zofiówka-Bzie” Ruch Zofiówka
Interne Kennung: Zadanie 2 - 61/P/24
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – dostawa azotu pozyskiwanego z powietrza atmosferycznego dla JSW S.A. KWK „Borynia-Zofiówka-Bzie” Ruch Bzie
Interne Kennung: Zadanie 3 - 61/P/24
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – dostawa azotu pozyskiwanego z powietrza atmosferycznego dla JSW S.A. KWK „Pniówek”
Interne Kennung: Zadanie 4 - 61/P/24
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 –dostawa azotu pozyskiwanego z powietrza atmosferycznego dla JSW S.A. KWK „Budryk”,
Interne Kennung: Zadanie 5 - 61/P/24
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 – dostawa azotu pozyskiwanego z powietrza atmosferycznego dla JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Knurów
Interne Kennung: Zadanie 6 - 61/P/24
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 – dostawa azotu pozyskiwanego z powietrza atmosferycznego dla JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Szczygłowice.
Interne Kennung: Zadanie 7 - 61/P/24