2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu, urządzeń i wyrobów medycznych niezbędnych do sprawowania opieki kardiologicznej w Szpitalu Ogólnym w Kolnie
Interne Kennung: Sz.O./ZP/07/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin, 33121500 Elektrokardiogramm, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 39100000 Möbel, 39121100 Schreibtische, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Przedmiotem jest zakup sprzętu, urządzeń i wyrobów medycznych niezbędnych do sprawowania opieki kardiologicznej w Szpitalu Ogólnym w Kolnie, w ilości i asortymencie określonym w Załączniku Nr 2 do SWZ. Liczba pakietów: 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: • Załączniku Nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne wraz z formularzem asortymentowo – cenowym. Informacje w zakresie zasad realizacji przedmiotu zamówienia, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik Nr 13 do SWZ - wzór umowy (dotyczy Pakietu Nr 1) oraz Załącznik Nr 14 do SWZ - wzór umowy (dotyczy Pakietów Nr 2-3). Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320) zwanej dalej „ustawą PZP”. Postępowanie prowadzone jest wg. procedury obowiązującej dla postępowań na dostawy których wartość szacunkowa przekracza kwoty określonej w art. 4 lit. c) dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014r. w sprawie zamówień publicznych, uchylającej dyrektywę 2004/18/WE (Dz. Urz. UE L 94 z 28.03.2014, str. 65, z późn. zm.) zmienionej rozporządzeniem Komisji (UE) 2025/2152 z dnia 22 października 2025r. (Dz. Urz. UE L 2025/2152 z 23.10.2025) tj. powyżej 216 000 euro co stanowi równowartość kwoty 930 960,00 zł.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin, 33121500 Elektrokardiogramm
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 39100000 Möbel, 39121100 Schreibtische
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer, 32420000 Netzausrüstung