2. Verfahren
Verfahren
Titel: Locatiemanagement en - coördinatie, opvanglocatie de Nestel
Beschreibung: De gemeente Dongen is voornemens een overeenkomst te sluiten voor de uitvoering van locatiegebonden opvang- en begeleidingstaken op de gemeentelijke opvanglocatie De Nestel te Dongen. De opvang is ingericht als een 24/7 bewoonde locatie, waar bewoners tijdelijk verblijven in afwachting van verdere stappen in hun asielprocedu Meer actuele en aanvullende informatie over opvanglocatie De Nestel, waaronder veelgestelde vragen en ontwikkelingen, is te vinden op de website van de gemeente Dongen: www.dongen.nl/opvang/noodopvang. De opdracht betreft het leveren van professionele dienstverlening door middel van een locatiemanager en locatiecoördinator, die gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor de dagelijkse aansturing, coördinatie en uitvoering van de taken zoals opgenomen in dit Programma van Eisen. Op de locatie werken zij intensief samen met andere aanwezige partijen zoals woonbegeleiding, beveiliging, COA, schoonmaak, kookbegeleiding, vrijwilligers, en de gemeente als opdrachtgever. ongeveer 168 bewoners. Wisselende samenstelling. Mix van alleenstaanden en gezinnen. Diverse nationaliteiten en culturele achtergronden. Opvang is ingericht als een 24/7 bewoonde locatie.
Interne Kennung: 2026-186837
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens