See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnovy hnacích podvozků EJ 471 v rozsahu R1
Beschreibung: Jedná se o společné zadání zadavatelů ČD, a.s. a DPOV, a.s. Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod ve smyslu § 131 ZZVZ, na jejichž základě bude jedinému vybranému dodavateli postupem vymezeným v zadávací dokumentaci zadána veřejná zakázka. Předmětem veřejné zakázky je uzavření dvou Rámcových dohod o dílo na obnovy 40 sad hnacích podvozků pro EJ řady 471. Jedna sada podvozků obsahuje jeden přední hnací podvozek, jeden zadní hnací podvozek (včetně 4 ks hnacích dvojkolí a 4 ks trakčních motorů).
Interne Kennung: 57479/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001