See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych do Szkół Podstawowych i Przedszkola nr 8 Gminy Miejskiej Tczew.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych do Szkół Podstawowych i przedszkola nr 8 Gminy Miejskiej Tczew.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 03142500 Eier, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 15612500 Backwaren, 15894300 Zubereitete Mahlzeiten, 03311000 Fisch, 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mięso i produkty mięsne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych do Szkół Podstawowych i Przedszkola nr 8 Gminy Miejskiej Tczew. Jakość dostarczanych artykułów spożywczych, sposób ich pakowania, a także rodzaj używanych opakowań zbiorczych – musi być zgodny z normami i powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, z zachowaniem dobrych praktyk produkcyjnych (GMP) dobrych praktyk higienicznych (GHP) oraz zasad systemu bezpieczeństwa żywności - systemu HACCP. Towar musi być pełnowartościowy. Ilości artykułów spożywczych zawartych w Opisie przedmiotu zamówienia są zbliżonymi ilościami do planowanych potrzeb, bowiem w przybliżeniu odpowiadają strukturze zapotrzebowania. Oznacza to, że wielkości te nie stanowią ostatecznego rozmiaru zamówienia, w wyniku czego nie mogą stanowić podstaw do zgłaszania roszczeń z tytułu niezrealizowanych dostaw. Zamawiający zastrzega sobie możliwość ograniczenia zakresu zamówienia do 60% jego wartości.
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Produkty mleczarskie, jaja
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Artykuły spożywcze
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0004
Titel: Produkty mrożone
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0005
Titel: Warzywa i owoce
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Los: LOT-0006
Titel: Pieczywo
Haupteinstufung (cpv): 15612500 Backwaren
Los: LOT-0007
Titel: Wyroby garmażeryjne, gotowe mączne, chłodzone
Haupteinstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
Los: LOT-0008
Titel: Ryby świeże
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch