See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie zieleni i czystości na terenach miejskich
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia utrzymanie zieleni i czystości na terenach miejskich w obrębie granic miasta w roku 2026 w podziale na 5 części: Część I - Utrzymanie działek miejskich oraz usługi dla mieszkańców poza terenami urządzonymi i pasami dróg; Część II – Utrzymanie zieleni, sprzątanie pasów drogowych dróg gminnych oraz utrzymanie koszy i przystanków na terenie miasta; Część III – Utrzymanie terenów zieleni, obiektów rekreacyjnych oraz miejsc pamięci narodowej; Część IV – Utrzymanie parku miejskiego im. Stefana Złotnickiego w Zduńskiej Woli wraz z pielęgnacją i konserwacją uszczelnionych zbiorników wodnych o zamkniętym obiegu wody oraz terenów przyległych Część V – Utrzymanie zieleni oraz czystości na Placu Wolności oraz terenów przyległych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 818865-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura przyspieszona na podstawie art. 138 ust.2 pkt 1) Pzp , zgodnie z którym Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż 35 dni, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia w przypadku opublikowania wstępnego ogłoszenia ogłoszenia informacyjnego, o którym mowa w art. 89 Pzp, ile zawierało ono wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej lub zamieszczone na stronie internetowej zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 98350000 Dienstleistungen von öffentlichen Einrichtungen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie działek miejskich oraz usługi dla mieszkańców poza terenami urządzonymi i pasami dróg
Beschreibung: Utrzymanie działek miejskich oraz usługi dla mieszkańców poza terenami urządzonymi i pasami dróg
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98350000 Dienstleistungen von öffentlichen Einrichtungen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zwiększenie zakresu zamówienia: Opis czynności Jednostka miary Przewidywana wielkość zamówienia Koszenie działek miejskich m2 80000 Uporządkowanie i wyrównanie terenów miejskich m2 40000 (wycięcie samosiejek do obwodu 50 cm, mierzone na wysokości 5 cm od gruntu Usunięcie darni i przerostów z chodników i parkingów m2 10000 Likwidacja śliskości ciągów pieszych wraz z materiałem m2 10000 uszorstniającym (mieszanka piasku i soli 4%) Wygrabianie liści wraz z wywozem m2 10000 Koszt ręcznego zbierania zanieczyszczeń z powierzchni m2 40000 utwardzonych i nieutwardzonych Omiatanie powierzchni utwardzonej m2 10000 Wywóz odpadów innych niż organiczne m3 60
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie zieleni, sprzątanie pasów drogowych dróg gminnych oraz utrzymanie koszy i przystanków na terenie miasta
Beschreibung: Utrzymanie zieleni, sprzątanie pasów drogowych dróg gminnych oraz utrzymanie koszy i przystanków na terenie miasta
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zwiększenie zakresu zamówienia: Lp. Opis czynności Jednostka miary Przewidywana wielkość zamówienia 1 Wygrabianie liści wraz z wywozem 1 m2 400 000 2 Koszt zbierania zanieczyszczeń z powierzchni utwardzonych i nieutwardzonych (chodniki i główne trawniki) 1 m2 300 000 3 Malowanie powierzchni dwukrotne (bez materiału) 1 m2 30 4 Omiatanie powierzchni utwardzonej 1 m2 200 000 5 Oczyszczanie mechaniczne przykrawężnikowe ulic dwustronne 1 mb 80 000 6 Usuwanie martwych zwierząt i ich szczątków z terenu całego Miasta Zduńska Wola a w szczególnosci z pasów drogowych z wyłączeniem cmentarzy, prywatnych posesji i terenów będących poza władaniem Miasta Zduńska Wola. Usługa obejmuje załadunek martwych zwierząt sztuka 30 i ich szczątków na środek transportu oraz transport martwych zwierząt i ich szczątków do zakładu utylizacji odpadów, zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi i posiadanymi zezwoleniami bądź do firmy zajmującej się utylizacją tego typu odpadów lub do innych uprawnionych podmiotów. 7 Wykaszanie trawników (bez wywozu) wraz z zebraniem i wywozem śmieci 1m2 400 000 8 Wykaszanie trawników wraz z zagrabieniem i wywozem trawy i śmieci 1 m2 400 000 9 Wykaszanie poboczy kosiarką bijakową (na szerokość 1,5 m) z obkoszeniem drzew oraz elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego (np. słupki od znaków drogowych, bariery) wraz z zebraniem i wywozem śmieci 1 m2 300 000 10 usuwanie przerostów przy krawężniku ulicznym z jednoczesnym wywiezieniem 1 mb 10 000 11 Mechaniczne i chemiczne usunięcie przerostów z chodników, opasek, parkingów (wraz z środkiem chemicznym) 1 m2 20 000
Los: LOT-0003
Titel: Utrzymanie terenów zieleni, obiektów rekreacyjnych oraz miejsc pamięci narodowej
Beschreibung: Utrzymanie terenów zieleni, obiektów rekreacyjnych oraz miejsc pamięci narodowej;
Interne Kennung: Część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zwiększenie zakresu zamówienia: Osiedle Południe – Park 100- lecia odzyskania niepodległości Ilość koszeń w m2 – maks. 62 591 m2 2 x w okresie obowiązywania umowy z rozdrobnieniem lub zbieraniem, bez widocznego pokosu wykorzystując np. kosiarkę bijakową Teren przyległy do zbiornika Kępina Tereny zielone - w tym rów od strony ul. Paprockiej do zbiornika wodnego oraz tereny przy górce - ilość koszeń w m2 – maks. ok. 230 012 m2 w okresie od kwietnia do listopada z rozdrobnieniem lub zbieraniem bez widocznego pokosu wykorzystując np. kosiarkę bijakową. ul. S.Okrzei/1-go Maja – Siłownia plenerowa Ilość koszeń - 2 x w okresie obowiązywania umowy z rozdrobnieniem lub zbieraniem, bez widocznego pokosu wykorzystując np. kosiarkę bijakową Plac Zwycięstwa Ilość koszeń - 2 x w okresie obowiązywania umowy z rozdrobnieniem lub zbieraniem, bez widocznego pokosu wykorzystując np. kosiarkę bijakową Nowe Miasto, ul. Świerkowa 65 Ilość koszeń - 2 x w okresie obowiązywania umowy z rozdrobnieniem lub zbieraniem, bez widocznego pokosu wykorzystując np. kosiarkę bijakową ul. Topolowa 17A Ilość koszeń - 2 x w okresie obowiązywania umowy z rozdrobnieniem lub zbieraniem, bez widocznego pokosu wykorzystując np. kosiarkę bijakową Pasaż J. Kusocińskiego, Plac Żelazny Ilość koszeń - 2 x w okresie obowiązywania umowy z rozdrobnieniem lub zbieraniem, bez widocznego pokosu wykorzystując np. kosiarkę bijakową Skwer Franciszka Kubiaka 1. Ilość koszeń - 2 x w okresie obowiązywania umowy z rozdrobnieniem lub zbieraniem, bez widocznego pokosu 2. Podkaszanie mechaniczne przy drzewach i krzewach, elementach małej architektury, etc. ze zebraniem Skwer przy ul. Paprockiej – Zielone Osiedle Jana Pawła II Ilość koszeń w m2 – maks. 12 800 m2 jeden raz w okresie obowiązywania umowy z rozdrobnieniem lub zbieraniem, bez widocznego pokosu wykorzystując np. kosiarkę bijakową
Los: LOT-0004
Titel: Utrzymanie parku miejskiego im. Stefana Złotnickiego w Zduńskiej Woli wraz z pielęgnacją i konserwacją uszczelnionych zbiorników wodnych o zamkniętym obiegu wody oraz terenów przyległych
Beschreibung: Utrzymanie parku miejskiego im. Stefana Złotnickiego w Zduńskiej Woli wraz z pielęgnacją i konserwacją uszczelnionych zbiorników wodnych o zamkniętym obiegu wody oraz terenów przyległych
Interne Kennung: Część IV
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zwiększenie zakresu zamówienia: Koszenie trawników parkowych 1 ilość koszeń w m2 – maks. 100 000 m2 w okresie obowiązywania umowy ze zbieraniem i wywozem skoszonej trawy
Los: LOT-0005
Titel: Utrzymanie zieleni oraz czystości na Placu Wolności oraz terenów przyległych w okresie od 01.02.2026 r. – 31.12.2026 r.
Beschreibung: Utrzymanie zieleni oraz czystości na Placu Wolności oraz terenów przyległych w okresie od 01.02.2026 r. – 31.12.2026 r.
Interne Kennung: Część V