See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i wyrobów medycznych dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o.
Beschreibung: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132, aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie oraz zgodnie z wymogami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ".
Interne Kennung: ZP/04/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: Dostawa leków i wyrobów medycznych dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o. zwanych dalej ”przedmiotem zamówienia” o wymaganiach i parametrach wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15