2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mzdový, personální a docházkový informační systém II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je SW řešení mzdového, personálního a docházkového informačního systému, jehož koncovým uživatelem budou subjekty Statutárního města Ústí nad Labem - v této fázi Magistrát města a 4 městské obvody (které dále pod sebou zahrnují archiv města a městská policie), s implementací v etapách stanovených cílovým konceptem. Systém bude obsahovat minimálně 3 hlavní logické celky (moduly): • Personalistika • Mzdy • Docházka Součástí plnění jsou i služby spojené s dodávkou, instalací a konfigurací, nastavením a konsolidací a integrací předmětu dodávky a jeho budoucím provozem v technologickém prostředí zadavatele. V rámci dodávky vybraný dodavatel zpracuje také cílový koncept a provede školení obsluhy (administrátorů) a uživatelů zadavatele. Součástí plnění veřejné zakázky je dále podpora dodaného řešení v rozsahu dle požadavků uvedených v technické specifikaci (příloha č. 6a a č. 6b zadávací dokumentace) na všechny dodané SW licence, služby a práce a dle podmínek Smlouvy o poskytování provozní podpory (viz příloha č. 4b). Nad rámec podpory bude vybraný dodavatel dále poskytovat služby rozvoje podle požadavků zadavatele.
Interne Kennung: PIS II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je SW řešení mzdového, personálního a docházkového informačního systému, jehož koncovým uživatelem budou subjekty Statutárního města Ústí nad Labem, v této fázi Magistrát města a 4 městské obvody (které dále pod sebou zahrnují archiv města a městská policie), s implementací v etapách stanovených cílovým konceptem. Systém bude obsahovat minimálně 3 hlavní logické celky (moduly): • Personalistika • Mzdy • Docházka Součástí plnění jsou i služby spojené s dodávkou, instalací a konfigurací, nastavením a konsolidací a integrací předmětu dodávky a jeho budoucím provozem v technologickém prostředí zadavatele. V rámci dodávky vybraný dodavatel zpracuje také cílový koncept a provede školení obsluhy (administrátorů) a uživatelů zadavatele. Součástí plnění veřejné zakázky je dále podpora dodaného řešení v rozsahu dle požadavků uvedených v technické specifikaci (příloha č. 6a a č. 6b zadávací dokumentace) na všechny dodané SW licence, služby a práce a dle podmínek Smlouvy o poskytování provozní podpory (viz příloha č. 4b). Nad rámec podpory bude vybraný dodavatel dále poskytovat služby rozvoje podle požadavků zadavatele.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku, tj. předmětu dodávek a/nebo služeb, spočívající v: 1) Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo na náhradu nabízeného zboží (zejm. HW a SW) za novější v případě jeho prokazatelné nedostupnosti a za předpokladu splnění zadavatelem stanovené technické specifikace a beze změny nabídkové ceny. 2) Zadavatel si po dobu platnosti Smlouvy o dílo v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo na poskytnutí nových dodávek vybraným dodavatelem– dodatečných licencí, nových modulů dodaného řešení a/nebo HW prvků (terminály, čipy).. 3) Zadavatel si vyhrazuje právo použít jednací řízení bez uveřejnění v souladu s ust. § 100 odst. 3 ZZVZ pro poskytnutí nových služeb vybraným dodavatelem dle ust. § 66 ZZVZ, a to za podmínky, že cena nových služeb – služeb podpory a vývoje nepřevýší 30 % předpokládané hodnoty veřejné zakázky a ani 30 % ceny původní veřejné zakázky. Doba pro poskytnutí nových služeb – služeb podpory a vývoje se stanovuje na dobu 3 let ode dne uzavření Smlouvy o dílo. 4) Zadavatel uvedl ve Smlouvě o zajištění provozní podpory inflační doložku, na základě, které bude možné vyrovnat zvýšené finanční náklady na straně vybraného dodavatele spojené s vývojem cenové hladiny na trhu v čase. Výhrada je podrobně popsána v příloze č. 4b zadávací dokumentace. 5) Změny závazku musí být zasmluvněny dodatkem k příslušné smlouvě, který musí být uveřejněn v souladu s požadavky platné legislativy nebo musí být uzavřena nová smlouva. Případné využití změny závazku nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky a musí přímo souviset s předmětem plnění veřejné zakázky. Výhrada změny závazku může být zadavatelem využita od začátku plnění veřejné zakázky až do ukončení plnění. Výhrada změny závazku nemusí být zadavatelem využita a pokud bude využita, musí vždy být písemně projednána a odsouhlasena zadavatelem.