277811-2025 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla urządzeń hydrotechnicznych na terenie nadleśnictwa Barlinek wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla urządzeń hydrotechnicznych na terenie nadleśnictwa Barlinek wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo-kosztorysowej w tym uzyskanie wszystkich niezbędnych opinii/uzgodnień/pozwoleń/decyzji, a tam gdzie to konieczne wraz z zaprojektowaniem przepławki dla ryb, umożliwiających zlecenie i wykonanie robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie zadań w postaci: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia robót. Pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na części i tym samym dopuścił składnie ofert częściowych, o których mowa w art., 7 pkt 15) PZP. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część I - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadania: Budowa, przebudowa urządzeń wodnych na ciekach nadleśnictwa Barlinek. Część II – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim zadania: Budowa, przebudowa urządzeń wodnych na ciekach poza zarządem nadleśnictwa Barlinek.
Interne Kennung: SA.270.2.4.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71313000 Umwelttechnische Beratung, 71313440 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung im Bau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadania: Budowa, przebudowa urządzeń wodnych na ciekach nadleśnictwa Barlinek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo-kosztorysowej w tym uzyskanie wszystkich niezbędnych opinii/uzgodnień/pozwoleń/decyzji, a tam gdzie to konieczne wraz z zaprojektowaniem przepławki dla ryb, umożliwiających zlecenie i wykonanie robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim zadania: Budowa, przebudowa urządzeń wodnych na ciekach poza zarządem nadleśnictwa Barlinek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo-kosztorysowej w tym uzyskanie wszystkich niezbędnych opinii/uzgodnień/pozwoleń/decyzji, a tam gdzie to konieczne wraz z zaprojektowaniem przepławki dla ryb, umożliwiających zlecenie i wykonanie robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadań w postaci: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia robót. Pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Część II