See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/CZD/012/25 DOSTAWA WARZYW i NABIAŁU – 2 pakiety
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i nabiału w podziale na 2 pakiety, na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 65328-2025
Interne Kennung: ZP/CZD/012/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15331100 Frisches oder tiefgekühltes Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet nr 1 - Warzywa
Beschreibung: Przedmiot zamówienia- szczegóły w formularzu cenowym zał. 5 do swz: 1. Awokado, 2. Bakłażan świeży 3. Botwina cała; 4. Brukselka, 5. Burak cały, 6. Cebula cała, 7. Cukinia świeża, t 8. Czosnek zdrowy; 9. Dynia odmiana jadalna, 10. Fasola szparagowa świeża, 11. Kalafior cały, 12. Kapusta biała 13. Kapusta czerwona 14. Kapusta kwaszona 15. Kapusta pekińska 16. koper ogrodowy 17. Marchew cała, 18. Ogórek cały 19. Ogórek kwaszony 20. Papryka świeża 21. Pieczarka uprawna 22. Pietruszka, 23. Pietruszka, 24. Pomidor 25. Pomidorki koktajlowe 26. Por cały, 27. Rabarbar- 28. Rzodkiewka 29. Sałata cała, 30. Sałata karbowana świeża, 31. Sałata lodowa inaczej krucha 32. Seler korzeniowy 33. Szczypiorek 34. Sałata rukola 35. Seler naciowy 36. Szparagi 37. Szpinak warzywo liściaste 38. Szczaw liście o kolorze zielonym, 39. Zioła świeże w doniczce (bazylia, oregano, tymianek, rozmaryn, mięta). 40. Ziemniaki
Interne Kennung: pakiet nr 1 - Warzywa
Los: LOT-0002
Titel: pakiet nr 2 - Nabiał
Beschreibung: Przedmiot zamówienia- szczegóły w formularzu cenowym zał. 5 do swz: 1. Drożdże piekarskie świeże 2. "Kefir naturalny 2% 3. "Mleko krowie 0% UHT 4. Mleko krowie 2% tłuszczu 5. Ser typu feta , sałatkowy 6. Ser topiony śmietankowy, bez dodatku tłuszczu roślinnego 7. Ser twarogowy półtłusty, 8. Ser twarogowy chudy < 0,5 % T 9. "Ser żółty: gołda, morski lub podlaski podpuszczkowy, dojrzewający twardy - blok. 10. Śmietana 18% 11. Śmietana lub śmietanka 30% - UHT produkt poddawany pasteryzacji, 12. Śmietana lub śmietanka tortowa lub kremowa 36% - 13. Jogurt naturalny 0%-0,1 % tłuszczu 14. Jogurt naturalny 2% tłuszczu 15. Ser Mascarpone 16. Ser mozarella w zalewie ser podpuszczkowy, 17. Ser pleśniowy dojrzewający produkowany z mleka krowiego, 18. Ser pleśniowy niebieski produkowany z mleka krowiego, koziego lub owczego 19. ciasto francuskie
Interne Kennung: pakiet nr 2 - Nabiał
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse