2. Verfahren
Verfahren
Titel: zarządzanie i sprawowanie nadzoru nad realizacją zadania inwestycyjnego w ramach projektu: Odcinek B – Roboty budowlane na linii kolejowej nr 201 odc. Somonino – Gdańsk Osowa w ramach projektu „Prace na odcinku Kościerzyna – Gdynia” wraz z elektryfikacją linii kolejowej nr 229 w ramach projektu „Prace na odcinku Glincz – Kartuzy – Faza II”
Beschreibung: Celem niniejszego zamówienia jest zarządzanie i sprawowanie nadzoru nad realizacją Zadania inwestycyjnego, w szczególności: a) Pełnienie funkcji Inżyniera zgodnie z Umową oraz warunkami kontraktowymi; b) Zarządzanie rzeczowo-finansowe, w szczególności kompleksowa obsługa Kontraktów budowlanych w zakresie ich rozliczania, monitoringu i sprawozdawczości rzeczowo-finansowej; c) Zarządzanie techniczne, w tym wykonywanie obowiązków Inspektora nadzoru inwestorskiego dla Kontraktów budowlanych; d) Zarządzanie w tym koordynacja wszystkich robót budowlanych zawartych w ramach zadania pn. Odcinek B - Roboty budowlane na linii kolejowej nr 201 odc. Somonino – Gdańsk Osowa w ramach projektu "Prace na odcinku Kościerzyna - Gdynia" wraz z elektryfikacją linii kolejowej nr 229 w ramach projektu „Prace na odcinku Glincz – Kartuzy – faza II; e) Prowadzenie nadzoru środowiskowego, w tym przyrodniczego, zgodnie z decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach, postanowieniami uzgadniającymi warunki realizacji przedsięwzięcia oraz innymi decyzjami administracyjnymi w tym zakresie. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Tom III SWZ- OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 349585-2024
Interne Kennung: 9090/IRZU/09289/02207/24/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71521000 Baustellenüberwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Celem niniejszego zamówienia jest zarządzanie i sprawowanie nadzoru nad realizacją Zadania inwestycyjnego, w szczególności: a) Pełnienie funkcji Inżyniera zgodnie z Umową oraz warunkami kontraktowymi; b) Zarządzanie rzeczowo-finansowe, w szczególności kompleksowa obsługa Kontraktów budowlanych w zakresie ich rozliczania, monitoringu i sprawozdawczości rzeczowo-finansowej; c) Zarządzanie techniczne, w tym wykonywanie obowiązków Inspektora nadzoru inwestorskiego dla Kontraktów budowlanych; d) Zarządzanie w tym koordynacja wszystkich robót budowlanych zawartych w ramach zadania pn. Odcinek B - Roboty budowlane na linii kolejowej nr 201 odc. Somonino – Gdańsk Osowa w ramach projektu "Prace na odcinku Kościerzyna - Gdynia" wraz z elektryfikacją linii kolejowej nr 229 w ramach projektu „Prace na odcinku Glincz – Kartuzy – faza II; e) Prowadzenie nadzoru środowiskowego, w tym przyrodniczego, zgodnie z decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach, postanowieniami uzgadniającymi warunki realizacji przedsięwzięcia oraz innymi decyzjami administracyjnymi w tym zakresie. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Tomie III SWZ - OPZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71521000 Baustellenüberwachung, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten