277893-2026 - Ergebnis
Belgien – Charterflüge – DYNAMISCH AANKOOPSYSTEEM VOOR HET CHARTEREN VAN VLIEGTUIGEN IN HET KADER VAN VERWIJDERINGEN VOOR REKENING VAN DE DIENST VREEMDELINGENZAKEN – FOD BINNENLANDSE ZAKEN
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDYNAMISCH AANKOOPSYSTEEM VOOR HET CHARTEREN VAN VLIEGTUIGEN IN HET KADER VAN VERWIJDERINGEN VOOR REKENING VAN DE DIENST VREEMDELINGENZAKEN – FOD BINNENLANDSE ZAKEN
BeschreibungHet charteren van vliegtuigen in het kader van Special Flights
Interne Kennung2025/DVZOE/CHARTERS/DAS
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60423000 Charterflüge
5. Los
LosLOT-0001
Titel2025/DVZOE/CHARTERS/DAS - 1
BeschreibungDYNAMISCH AANKOOPSYSTEEM VOOR HET CHARTEREN VAN VLIEGTUIGEN IN HET KADER VAN VERWIJDERINGEN VOOR REKENING VAN DE DIENST VREEMDELINGENZAKEN – FOD BINNENLANDSE ZAKEN
Interne Kennung1
277893-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2025/DVZOE/CHARTERS/DAS
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60423000 Vliegtuigcharterdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025/DVZOE/CHARTERS/DAS - 1
Interne identificatiecode: 1