277901-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen – Schuldhulpverlening
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schuldhulpverlening
Beschreibung: De Opdracht omvat dienstverlening op het gebied van Schuldhulpverlening voor medewerkers van de Politie. Tot de scope van de Opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: - Het uitvoeren van schuldhulpverlening. Dit bestaat uit financieel onderzoek en het opleveren van een adviesplan, ondersteuning van medewerkers bij te nemen stappen en contact met schuldeisers. Crisisinterventie bij dreigende huisuitzetting of afsluiting van gas, elektriciteit of water is hiervan ook onderdeel; - Problematische schulden; schulden die niet binnen 18 maanden zelfstandig kunnen worden opgelost. De geraamde opdrachtwaarde van deze opdracht betreft circa €80.000,- exclusief btw per jaar. Zie Inschrijvingsleidraad voor verdere informatie.
Interne Kennung: HR0080
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1: gehele opdracht
Beschreibung: Dit perceel betreft de gehele opdracht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Politie heeft een eenzijdig uit te oefenen optie tot verlenging van deze Overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden met een periode van twee (2) maal één (1) jaar.