277909-2026 - Ergebnis
Tschechien – Systemunterstützung – Technická podpora a rozvoj Datového skladu – Rámcová dohoda
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTechnická podpora a rozvoj Datového skladu – Rámcová dohoda
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na zajištění technické a provozní podpory, volitelných implementačních, konfiguračních a konzultačních činností a činností rozvoje, dodávka SW licencí a související technické podpory pro udržitelnost a další rozvoj datového skladu (dále jen „DWH“).
Interne KennungPPR-25573/ČJ-2024-990656
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungObjednávka č. 11/2026 k Rámcové dohodě – Technická podpora a rozvoj Datového skladu, PPR-2665-133/ČJ-2026-990573. Předmětem plnění jsou implementační, konfigurační a konzultační služby vycházející z Plnění D.1 Rámcové dohody. Předmět plnění D.1 - Implementační, konfigurační a konzultační služby - Projektový manažer - počet MD 2, BI/DWH analytik - počet MD 21, Architekt řešení - 21 MD.