See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rozbudowa infrastruktury teleinformatycznej oraz systemów bezpieczeństwa i archiwizacji danych w ramach projektu pn. Transformacja cyfrowa Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie – integracja systemów, digitalizacja dokumentacji i wzrost cyberbezpieczeństwa”- IV część
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym przetargu jest rozbudowa infrastruktury teleinformatycznej oraz systemów bezpieczeństwa i archiwizacji danych w ramach projektu pn. „Transformacja cyfrowa Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie – integracja systemów, digitalizacja dokumentacji i wzrost cyberbezpieczeństwa” Projekt realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Tytuł projektu: Transformacja cyfrowa Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie – integracja systemów, digitalizacja dokumentacji i wzrost cyberbezpieczeństwa. Nabór: KPOD.07.03IP.10001/25 Numer wniosku: KPOD.07.03IP.100320/25
Interne Kennung: SZP.III.240/11/26/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 30233132 Festplattenlaufwerke, 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Rozbudowa posiadanych macierzy o dyski SAS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa posiadanych macierzy o dyski SAS
Interne Kennung: Pakiet 1 - Rozbudowa posiadanych macierzy o dyski SAS
Haupteinstufung (cpv): 30233132 Festplattenlaufwerke
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Zakup 100 licencji dostępowych typu CAL (Client Access License) dla systemu Windows Server
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 100 licencji dostępowych typu CAL (Client Access License) dla systemu Windows Server
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Zakup 100 licencji dostępowych typu CAL (Client Access License) dla systemu Windows Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – Zakup sprzętu sieciowego i serwerowego, zakup licencji oprogramowania backupowego, zakup systemu do długoterminowego archiwizowania danych w technologii taśmowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu sieciowego i serwerowego, zakup licencji oprogramowania backupowego, zakup systemu do długoterminowego archiwizowania danych w technologii taśmowej
Interne Kennung: Pakiet 3 – Zakup sprzętu sieciowego i serwerowego, zakup licencji oprogramowania backupowego, zakup systemu do długoterminowego archiwizowania danych w technologii taśmowej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Przedłużenie licencji dla posiadanych urządzeń UTM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie licencji dla posiadanych urządzeń UTM
Interne Kennung: Pakiet 4 - Przedłużenie licencji dla posiadanych urządzeń UTM
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Zakup kolektora logów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup kolektora logów
Interne Kennung: Pakiet 5 - Zakup kolektora logów
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Rozbudowa systemu ochrony poczty e-mail
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu ochrony poczty e-mail
Interne Kennung: Pakiet 6 - Rozbudowa systemu ochrony poczty e-mail
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Zakup 400 licencji na oprogramowanie zabezpieczające urządzenia mobilne i stacje robocze, obejmujące funkcje wykrywania zagrożeń (EDR)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 400 licencji na oprogramowanie zabezpieczające urządzenia mobilne i stacje robocze, obejmujące funkcje wykrywania zagrożeń (EDR)
Interne Kennung: Pakiet 7 - Zakup 400 licencji na oprogramowanie zabezpieczające urządzenia mobilne i stacje robocze, obejmujące funkcje wykrywania zagrożeń (EDR)