2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst landmeetkundige diensten
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een meerjarige raamovereenkomst voor de landmeetkundige diensten. Op basis van de af te sluiten raamovereenkomst hebben wij geen afnameverplichting en ook geven wij geen omzetgarantie. Wel maximaliseren wij de totale omvang van deze opdracht (initiële looptijd inclusief verlengingsopties) op: € 650.000,--
Interne Kennung: 2026-002358
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie voor het verlengen van de looptijd.