278002-2026 - Ergebnis
Tschechien – Wärmepumpen – Energetické úspory veřejných budov - MŠ Libická a MŠ U Veverek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEnergetické úspory veřejných budov - MŠ Libická a MŠ U Veverek
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky a související stavební práce, a to konkrétně v rámci rekonstrukce energetického hospodářství MŠ Libická a MŠ U Veverek, jejíž nedílnou součástí je instalace tepelného čerpadla, výměna svítidel, měření a regulace.
Interne KennungUMCP3 069730/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1: MŠ Libická
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky jsou dodávky a související stavební práce, a to konkrétně v rámci rekonstrukce energetického hospodářství MŠ Libická, jejíž nedílnou součástí je instalace tepelného čerpadla, výměna svítidel, měření a regulace
Interne KennungČást 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45000000 Bauarbeiten
LosLOT-0002
TitelČást 2: MŠ U Veverek
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky jsou dodávky a související stavební práce, a to konkrétně v rámci rekonstrukce energetického hospodářství MŠ U Veverek, jejíž nedílnou součástí je instalace fotovoltaické elektrárny (dále jen „FVE“), instalace tepelného čerpadla, výměna svítidel, měření a regulace.
Interne KennungČást 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45000000 Bauarbeiten