278054-2025 - Ergebnis
Tschechien – Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen – Zavedení Dynamického nákupního systému na zajištění realizace českých oficiální účastí na mezinárodních veletrzích a výstavách
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZavedení Dynamického nákupního systému na zajištění realizace českých oficiální účastí na mezinárodních veletrzích a výstavách
BeschreibungZajištění realizace, případně i stavby expozice, české oficiální účasti včetně doprovodné propagace na veletrzích.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
LosLOT-0002
TitelKategorie A
BeschreibungZajištění realizace zahrnuje návrh a stavbu společné expozice vystavovatelů s individuálním konceptem (včetně zajištění doprovodného programu).
Interne KennungA
LosLOT-0003
TitelKategorie B
BeschreibungZajištění realizace zahrnuje návrh a stavbu společné expozice vystavovatelů dle všeobecného manuálu MPO (včetně zajištění doprovodného programu).
Interne KennungB