278069-2025 - Wettbewerb
Belgien – Bedarfspersonenbeförderung – Raamovereenkomst voor geregeld leerlingenvervoer
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor geregeld leerlingenvervoer
BeschreibungUitvoeren van geregeld leerlingenvervoer voor het Stedelijk Basisonderwijs te Brugge (periode 1 september 2025 tot 31 augustus 2026) en driemaal verlengbaar. Inschrijvingsbiljet, verzekeren van het leerlingenvervoer voor het Stedelijk Basisonderwijs te Brugge gedurende de tijdspanne van 1 september 2025 tot 31 augustus 2026. De volledige en gedetailleerde omschrijving van de opdracht vindt u in het bestek onder de technische bepalingen.
Interne KennungBRUGGE-2025-001-SVC
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungUitvoeren van geregeld leerlingenvervoer voor het Stedelijk Basisonderwijs te Brugge (periode 1 september 2025 tot 31 augustus 2026) en driemaal verlengbaar. Inschrijvingsbiljet, verzekeren van het leerlingenvervoer voor het Stedelijk Basisonderwijs te Brugge gedurende de tijdspanne van 1 september 2025 tot 31 augustus 2026. De volledige en gedetailleerde omschrijving van de opdracht vindt u in de opdrachtdocumenten onder de technische bepalingen.
Interne Kennung1 perceel