2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania CWBK moduły podstawowe i fakultatywne oraz dostawa modułu BK AMMS w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: ,,Utworzenie Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa oprogramowania CWBK moduły podstawowe i fakultatywne oraz dostawa modułu BK AMMS w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: ,,Utworzenie Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym.” a w tym: Część 1 - Dostawa oprogramowania CWBK moduły podstawowe i fakultatywne Część 2 - Dostawa modułu BK AMMS
Interne Kennung: SZSPOO.SZP 3810/47/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa oprogramowania CWBK moduły podstawowe i fakultatywne oraz dostawa modułu BK AMMS w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: ,,Utworzenie Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym.” a w tym: Część 1 - Dostawa oprogramowania CWBK moduły podstawowe i fakultatywne Część 2 - Dostawa modułu BK AMMS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa oprogramowania CWBK moduły podstawowe i fakultatywne oraz dostawa modułu BK AMMS w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: ,,Utworzenie Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym.” a w tym: Część 1 - Dostawa oprogramowania CWBK moduły podstawowe i fakultatywne Część 2 - Dostawa modułu BK AMMS Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część 2