278291-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Usługa polegająca na zbiorowym żywieniu dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych na terenie miasta Kwidzyna
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa polegająca na zbiorowym żywieniu dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych na terenie miasta Kwidzyna
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zbiorowym żywieniu dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych na terenie miasta Kwidzyna. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku A do SWZ. 3. Zamówienie jest podzielone na następujące zadania częściowe: Zadanie częściowe nr 1: przygotowanie i wydawanie posiłków dla dzieci i młodzieży uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza przy ul. Warszawskiej 13 w Kwidzynie, Zadanie częściowe nr 2: przygotowanie i wydawanie posiłków dla dzieci i młodzieży uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 5 im. Zjednoczonej Europy przy ul. Kamiennej 18 w Kwidzynie, Zadanie częściowe nr 3: przygotowanie i wydawanie posiłków dla dzieci i młodzieży uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 6 im. Władysława Gębika z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Grunwaldzkiej 54 w Kwidzynie, 4. Wykonawcy mogą składać oferty na wszystkie zadania jednak Zamawiający zastrzega, że jednemu Wykonawcy zostanie udzielone tylko jedno zadanie.
Interne KennungZP-I.210.4.2026.MS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrens2. Zgodnie z art. 138 ust 4 Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony a art. 63 ust. 1 Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten, 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzygotowanie i wydawanie posiłków dla dzieci i młodzieży uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza przy ul. Warszawskiej 13 w Kwidzynie
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie i wydawanie posiłków dla dzieci i młodzieży uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza przy ul. Warszawskiej 13 w Kwidzynie
Interne KennungZadanie częściowe nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten, 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
LosLOT-0002
TitelPrzygotowanie i wydawanie posiłków dla dzieci i młodzieży uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 5 im. Zjednoczonej Europy przy ul. Kamiennej 18 w Kwidzynie
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje Przygotowanie i wydawanie posiłków dla dzieci i młodzieży uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 5 im. Zjednoczonej Europy przy ul. Kamiennej 18 w Kwidzynie
Interne KennungZadanie częściowe nr 2
LosLOT-0003
TitelPrzygotowanie i wydawanie posiłków dla dzieci i młodzieży uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 6 im. Władysława Gębika z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Grunwaldzkiej 54 w Kwidzynie
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie i wydawanie posiłków dla dzieci i młodzieży uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 6 im. Władysława Gębika z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Grunwaldzkiej 54 w Kwidzynie
Interne KennungZadanie częściowe nr 3