2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie AV-middelen
Beschreibung: Talland College bevindt zich momenteel in de voorbereidingsfase van een Europese aanbesteding voor de levering van digiborden, en aanverwante voorzieningen. Omdat de huidige overeenkomst afloopt en we een nieuwe organisatie zijn met diverse locaties, willen we verkennen welke wensen er zijn binnen de organisatie, maar ook de mogelijkheden inventariseren op de markt. Welke marktpartijen zijn er, wat zijn de ontwikkelingen in deze markt en welke adviezen hebben partijen mogelijk voor ons welke relevant zijn om mee te nemen in onze aanbesteding?
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie document.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0000