2783-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej wraz z grobownictwem wojennym i miejscami pamięci narodowej oraz wycinka i pielęgnacja drzew oraz krzewów na terenie Piekar Śląskich w roku 2026
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej wraz z grobownictwem wojennym i miejscami pamięci narodowej oraz wycinka i pielęgnacja drzew oraz krzewów na terenie Piekar Śląskich w roku 2026
Beschreibung: Konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej wraz z grobownictwem wojennym i miejscami pamięci narodowej oraz wycinka i pielęgnacja drzew oraz krzewów na terenie Piekar Śląskich - w roku 2026. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: Konserwację i utrzymanie zieleni miejskiej, Konserwację i utrzymanie drzew i krzewów, Konserwację i utrzymanie grobownictwa wojennego i miejsc pamięci narodowej, Konserwację i utrzymanie, prace pozostałe.
Interne Kennung: BZP.271.72.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zgodnie z opisem w sekcji 2.1 Procedura