2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht via openbare procedure met betrekking tot diensten voor het onderhoud, technische bijstand en stalling van een tweemotorig vliegtuig van het type Britten Norman Islander (BN-2A-21) met immatriculatie OO-MMM in het kader van het Belgisch programma ter observatie van de Noordzee van het Koninklijk Belgisch Instituut voor Natuurwetenschappen
Beschreibung: Deze opdracht betreft het onderhoud, technische bijstand en stalling van een tweemotorig vliegtuig van het type Britten Norman Islander (BN-2A-21) met immatriculatie OO-MMM in het kader van het Belgisch programma ter observatie van de Noordzee van het Koninklijk Belgisch Instituut voor Natuurwetenschappen (KBIN)
Interne Kennung: RBINS/MAINTENANCE OO-MMM/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50210000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Luftfahrzeugen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RBINS/MAINTENANCE OO-MMM/2026 - 1
Beschreibung: het onderhoud, technische bijstand en stalling van een tweemotorig vliegtuig van het type Britten Norman Islander (BN-2A-21) met immatriculatie OO-MMM in het kader van het Belgisch programma ter observatie van de Noordzee van het Koninklijk Belgisch Instituut voor Natuurwetenschappen (KBIN)
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste