2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inboet bomen
Beschreibung: De opdracht bestaat in hoofdzaak uit de volgende werkzaamheden: - Het uitvoeren van voorbereidende werkzaamheden; - Het verwijderen en afvoeren van bomen en stobben; - Het verwijderen en afvoeren van diverse beplanting; - Het verwijderen, afvoeren of doorfrezen van gazon, ruw gras en kruidenlagen; - Het zorgvuldig verrichten van grondwerkzaamheden; - Het leveren van bomen middels een mini-competitie via TenderNed - Het aanbrengen van bomen incl. toebehoren; - Het inzaaien van gras- en kruidenvegetatie; - Het onderhouden en verrichten van nazorg aan de geplante bomen; - Het verrichten van bijkomende werkzaamheden. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 814792
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bij deze opdracht geldt een tweetal verlengingsopties van beide één jaar. De maximale contractduur is daarmee 4 jaar en zal in ieder geval eindigen op 1 juli 2030.