27834-2026 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Pořízení a implementace nástroje pro penetrační testy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení a implementace nástroje pro penetrační testy
BeschreibungÚčelem veřejné zakázky je dodávka vybraného SW řešení pro splnění cílů projektu „Zvýšení kybernetické bezpečnosti Liberecké IS, a.s.“, reg. č.: CZ.31.2.0/0.0/0.0/23_093/0008362, financovaného prostřednictvím Národního plánu obnovy. Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a implementace nástroje pro penetrační testy (respektive nástroje pro automatizované testování zranitelností – vulnerability management) v IT prostředí zadavatele. Řešení bude provozováno výhradně v rámci infrastruktury zadavatele (on-premise), bez přenosu dat mimo infrastrukturu zadavatele. Cílem je umožnit přesné, efektivní a bezpečné řízení zranitelností v infrastruktuře organizace. Součásti plnění je také implementace, školení, poskytnutí záruky po dobu 60 měsíců od předání systému do produktivního provozu a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci.
Interne KennungLIS-NPT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001