See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BEREIDING, VERVOER EN BEHEER VAN DUURZAME MAALTIJDEN VOOR DE GEMEENTESCHOLEN EN DE SPEELPLEINEN VAN SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE VAN 2026 TOT 2030
Beschreibung: De maaltijden worden op de dag van consumptie bereid in een erkende centrale keuken en vervolgens geleverd bij een temperatuur van meer dan 65 °C tot aan de verdeling in de scholen. Deze distributiemethode voldoet aan de voorschriften van het FAVV, de HACCP-normen, Verordening (EG) nr. 852/2004 en de Belgische koninklijke besluiten inzake voedselhygiëne. Het vervoer moet een continue temperatuur van > 65 °C garanderen dankzij isothermische voertuigen of voertuigen die zijn uitgerust met isothermische containers of verwarmde compartimenten, met een systeem voor temperatuurregistratie en -traceerbaarheid. De schoolmaaltijden (van alle soorten) worden bij voorkeur in bulk en warm geleverd aan de onderwijsinstellingen, op de door de aanbestedende overheid bepaalde locaties. In geval van de inwerkingtreding van een gemeentelijk of ander algemeen nood- en interventieplan (ANIP) moeten eventuele verzoeken om extra bereide maaltijden worden uitgevoerd tegen de prijs die door de geselecteerde opdrachtnemer is voorgesteld. Zonder enige uitzondering mag de opdrachtnemer zich niet beroepen op enige tekortkoming of omissie om een toeslag op de prijs van zijn offerte te eisen. Plaats van dienstverlening: Diverse gemeentescholen, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe De opdracht is als volgt in loten verdeeld: Lot 1 “Bereiding en levering van duurzame schoolmaaltijden via warmteketen” Opmerking: Zie technische clausules. Lot 2 “100% biologische soep via koudeketen” Opmerking: Bereiding en levering van soep op basis van minimaal 40 kg verse seizoensgroenten per 100 liter soep. Zie technische clausules.
Interne Kennung: PPP0D9-3704/6119/2026-3704
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VOORBEREIDING, TRANSPORT EN BEHEER VAN DUURZAME MAALTIJDEN VOOR DE GEMEENTELIJKE SCHOLEN EN SPEELPLAATSEN VAN WOLUWE-ST-LAMBERT VAN 2026 TOT 2030
Beschreibung: VOORBEREIDING, TRANSPORT EN BEHEER VAN DUURZAME MAALTIJDEN VOOR DE GEMEENTELIJKE SCHOLEN EN SPEELPLAATSEN VAN WOLUWE-ST-LAMBERT VAN 2026 TOT 2030
Interne Kennung: 2026-3704 1_1
Los: LOT-0002
Titel: CONFECTION ET LIVRAISON DE POTAGES BIO EN LIAISON FROIDE
Beschreibung: CONFECTION ET LIVRAISON DE POTAGES BIO EN LIAISON FROIDE
Interne Kennung: 2026-3704_2