2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ40/2022 - Komponenty mixážních systémů DHD
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je v rámci technologické návaznosti zajištění dodávek jednotlivých komponent mixážních systémů technologie Deubner Hoffmann Digital (dále jen DHD) pro výrobně-vysílací pracoviště ČRo v požadovaném rozsahu dle technické specifikace, spojené s dopravou do místa dodání, s instalací a integrací, poskytnutí všech potřebných licencí k SW a poskytnutí záručního i pozáručního servisu.
Vorherige Bekanntmachung: 237551-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0003
Interne Kennung: VZ40/2022
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör